Olen eilsest saati mõelnud ainult seda, kuidas ma järjexse sissetulekute vähenemisega enam kindlasti hakkama’i saa. Aga et see majandushala vaevalt kedagi huvitab, üritan oma mõtted kuidagi mujale suunata (ehkki mõte sellest “kuidas mul raha ei ole” on nii ülivõimas, et sinna kõrvale enam suurt midagi ei mahu). Siiski leiab minu peakolu seest veel 1tIIst. Näiteks kuulasin terve eilse õhtu cajun-muusikat ning mõned palad jäid pähe kumisema. 2 neist on ka Eesti esitajad eesti keeles esitanud, aga ega ma’i mäleta küll kes. Kui 1 lugu esitas näiteks keegi õdedest Aknaist, siis andku Anneli mulle see ignorantsus ometi andeks (Ilona tõenäoliselt mind ei loe & pole mu olemasolust iial kuulnudki).

Pean muidugi vabandama, et youtube’i lood kõlavad kuidagi liiga country, ehtne cajun on tunduvalt robustsema, mustanahalisema, prantslaslikuma ning lõõtsarohkema kõlapildiga. Aga missa teed, kui seda ehtsat torus ei anta?:(


Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s