Esimesed 2 vihjet on tsitaadid siitsamast kajamist, kust on muidugi kõrvaldet & lünkega asendet kõik, mis võiks liiga otse küsitavale linnale viidata:
I – … tundis tugevat kutset kunsti poole varasest lapsepõlvest peale. Koguni nii tugevat, et 15aastaselt siirdus ta oma vanematekodust …st …sse & sealt edasi on end alati põhimõtteliseks …seks pidanud.
II – Nõnda siis kogunebki 1922. aastal …s … … galeriise rühm kunstnikke, kes võtnud eesmärgiks “tutvustada & levitada nii traditsioonilist, kui uuendet … kunsti”.
III on siis tavapärane vihje – Linnast on pärit kuulus jõulukeeks, mis sisaldab apelsini-, sukaadisidruni- & tavalise sidruni sukaati ning rosinaid.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s