Armas rahvas. Poole tunni eest ilmus siinsamas kajamis 1 pilt küsitavast linnast. Vdke Imalt pilti ning veenduge, et keegi pole selle all juba õiget vastust pakkunud, enne kui siin, puhtalt vihjete põhjal, oma pakkumised teete.

I – Linnas on väga levinud arhitektuuristiil, mida võiks eesti keelde tõlkida ka kui “Gruusia arhitektuuri”, aga see oleks vale, sest tglt on stiil nime saanud teatud valitsejate järgi.
II – Linnas toimub 1990-date lõpu 1 tuntuima kultusfilmi tegevus. Filmis mängib peaosa 31.III.1971 sündinud näitleja, kellele see roll oli rahvusvaheline läbimurre.
III – Linnas on sündinud 1 krimikirjanduse alusepanijaid & kuulsaimaid meistrid. Tema loodud tegelaskuju mängis N-Liidu teleseriaalis suurepäraselt, lausa kultuslikult, 1 vene näitleja.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

5 responses »

 1. Tarmo ütles:

  Edinburgh. Conan jkt.

 2. Tarmo ütles:

  Vabandust, Conan-Doyle, kes sündinud seal ning kellele vihje ka vastuse koju ajas. Georgian architecture, nojah, seepärast eelistan vana head Gruusia-sõna.

 3. Tarmo ütles:

  Ewan-poiss on nähtavasti see 31.3, ju vihjad Tähesõdadele.

 4. Punane Hanrahan ütles:

  Ewan on õige, aga vihjan Trainspottingule:)

  Kõik muu on ka õige muidugi & linn on Edinburgh.

 5. Tarmo ütles:

  Trainspottinguga (st Sinu hinnanguga viites) olen igati nõus, aga kunagi ei saa välistada laiade rahvahulkade haaramisel kilva üllasse üritusse massitoodetele viitamist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s