Armas rahvas. Poole tunni eest ilmus siinsamas kajamis 1 pilt küsitavast linnast. Vdke Imalt pilti ning veenduge, et keegi pole selle all juba õiget vastust pakkunud, enne kui siin, puhtalt vihjete põhjal, oma pakkumised teete.

I – Asub peamiselt ajaloolise vähemusrahvusega asustet piirkonnas. Vähemusrahvus suhtub riigi enamusrahvusesse pehmelt öeldes turtsakalt (eks tal ole selleks suhtumiseks omajagu õigust kah).
II – Peetakse miskipärast 1 pallimängu hälliks, ehkki on tõigaliselt tõestet, et selle pallimängu mõtles välja hoopis keegi Naismith Massachusettsi osariigis USA-s.
III – On riigi kuulsaima aniisiviina sünnilinn.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

  1. Tarmo ütles:

    Kataloonia tundsin ennist ära. Naismith on ju korvpall. Wiki seob aniisiviina Badalonaga, pean uskuma.

  2. Tarmo ütles:

    Et siis absint Must Ahv:)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s