Vabandust, sisestasin vale kellaaja, mistõttu jäid vihjed hiljaks:( Aga ehk pole asi veel väga hull:)
Armas rahvas. Veidi rohkem kui tunni eest ilmus siinsamas kajamis 1 pilt küsitavast linnast. Vdke Imalt pilti ning veenduge, et keegi pole selle all juba õiget vastust pakkunud, enne kui siin, puhtalt vihjete põhjal, oma pakkumised teete.


I – Linnas toimus XX saj. ajaloo oluline sündmus mida eesti keeles tähistatakse liitsõnaga, mille I pool on 1 alkohoolse joogi nimetus & II pool meenutab roppu sõna.
II – Valge Roos.
III – Hirmkuulus jõmmiauto, vahepeal nimetet ka 1 teatava terrorirühmituse autoks, kes tglt. selle firma autosid õige harva kasutas.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s