I – 27.VI.1941 põletati linnas maha suurim puidust teatav sakraalehitis terves selles Euroopa osas. Veel traagilisem aga, et enne suleti sinna 800 inimest, kes kõik muidugi koos hoonega ära põlesid.
II – On Euroopa Liidu & Schengeni viisaruumi tähtis piiripunkt. Asub 2 riigipiiri lähedal, piirnevaist riikest 1 on muidugi ka ise EL & Schengeni viisaruumi liige (selle riigi pealinn oli linnamängus alles üsna hiljuti).
III – Linnas tegutseb riigi suurim viinatootja (teeb väga häid napse muide, olen paljusid ise proovinud & kahetseda pole tulnud:))

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. Teet Korsten ütles:

    Bialystok

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s