Kallis Liisi, olgu sinu uus eluaasta ilus & päikseline nagu tänane ilm (vähemalt Paldiskis on, kuid usun, et ka Tlns) ning luba mul selle toreda päeva puhul ulatada sulle see virtuaalne roos:)

Ustavaile lugejaile on teatada, et meeleldi kuulaksin täna Vox Clamantise kontserti, mis otse Paldiskisse kätte tuleb (samas peapiiskop Andres Põdra avasõnu samusele kontserdile’i kuulaks üldse mitte nii meeleldi, aga missa hädaga teed, kui selline kohustuslik garneering peab vaimuliku maiguga kultuuriüritusel x juba olema). Paraku’i saa ma seda teha, sest olen sedaaegu juba teel Bonni, mida Le Carre teatavasti väikeseks saksa linnaks nimetab. Õige see muidugi on, sest oma vähem kui 400 000 elanikuga on Bonn kahtlemata väikelinn. Samas veel väiksema elanikkonnaga Tel Aviv suudab vägagi suurlinna mulje jätta. Aga eks ma peagi näe, milline on Bonn. Vähemalt kõik sõbrad-tuttavad, kes seal käinud, kiidavad, et pidada kaunis & tore linn olema.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. Teet Korsten ütles:

    bon bonn! 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s