Paadunud & veendunud linlane astus xaks välja oma loomupärasest elukeskkonnast & käis maal. Väike stalkeriretk tundmatusse tsooni õnnestus suurepäraselt – nagu nende kirjaridade põhjal veenduda võite, olen eluga tagasi:) Paralleelmaailma muljed jätkuvad allpool:

Kirjutasin siia pika jutu, aga selles, et te seda lugeda’i saa süüdistage kinnijooksnud brauserit & wp-d. Viimane peaks mu teksti salvestama iga 5 minuti takka – nii ma olen seadeis määranud. Miskipärast aga teatas ta mulle, kui olin brauseri uuesti lahti saanud, et viimane automaatsalvestus toimus pool tundi tagasi. Et ma’i ole kunagi suuteline kohe kirjutama uuesti sedasama juttu, mida just nüüdsama kirjutasin, jääb jutt täna ära. Kuidas mul väljaspool linna siiski ellu jääda õnnestus, saate teada vast homme (1st küljest ma muidugi ei tahaks üldse kirjutada juttu, mida ma xa juba kirjutanud olen, IIlt ehk õnnestub mul leida tänasest pisut erinev nurk & oma maamälestused siiski kirja panna).

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s