I – Arvestades, mis geograafilise piirkonna keskel linn asub, peaksid seal peamiselt elama boheemlased:) Ega neid linnas tglt vähe leidugi, 90-date alguses kolis sinna ülirohkesti USA boheemlasi & muid karvaseid ning sulelisi.
II – Linnas olnud kevad:)
III – Linnas on 1 Johni nime kandev müür. Kahtlane, kas John ise oma elu jooksul sesse linna üldse sattus. Oma otsad andis ta igatahes ära 8.XII.1980 iseenesest väga toredas linnas väljaspool Euroopat.
(IV – linnas on ka Eesti tänav. Olen seal ise käinud:))

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

  1. Tarmo ütles:

    Tervitan kaugelt ja pean kahetsusega nentima, et kolmetunnine ajavahe ei lase mitte endise aktiivsusega osaleda. Aga isegi takkajargi lugedes on haritudsaamise tunne. Vabandan, et ei tee tappidega tahti:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s