Eelmine õige vastus: Praha. Ära arvas Taliesin, kellele palju õnne X võidu puhul:)

I – Praha on Böömimaa (paljuis keelis Bohemia, teatud eluviisiga kunstnikuhingi hakatigi “boheemlasiks” nimetama Böömi mustlaste järgi) enam-vähem keskel ning on muidugi ka Böömimaa pealinn.
II – Praha kevad – osa 1968. a-l kogu Euroopat haaranud uusvasakpoolse kaldega üliõpilasrahutusist. Meie parempoliitikud on näinud suurt vahet Praha & näit Pariisi kevade vahel, tglt polnud mässajate ideoloogilised erinevused sugugi nõnda suured, ise nimetaksin neid isegi suisa ebaolulisiks. See, et 1l pool mässati mandunud & inimvaenuliku kapitalismi ning IIl sovjetismi vastu ei muuda ei mässu ega ka nõudmiste olemust.
III – John Lennoni müür oli 1980-dateni täiesti harilik müür. Sel 10ndil aga hakkas linnarahvas müürile miskipärast kandma John Lennoniga seotud graffitit & nii jäigi. Kui “kommunistlikud” võimud müüri üle värvida lasid, kattus see juba järgmiseks päevaks uuesti lillepilte & luuletusiga. Praegu kuulub müür Malta Risti Rüütleile, kes armulikult on lubanud sugugi mitte kristliku sõnumiga (vabaarmastuse ülistamine on pehmelt öeldes sage nähtus) graffitil senisele kohale jääda. Kiitus rüütleile nende kultuurilise suuremeelsuse eest.
Telc – 28 võitu
Tarmo – 26 võitu
Oudekki, Udupea – 24 võitu
Myrt – 22 võitu
Rattus – 19 võitu
Teet Korsten – 11 võitu
Taliesin – 10 võitu
V.A., Arko – 7 võitu
Jansa – 5 võitu
Mialee – 4 võitu
Allan Konovalov, Gerd, Leelo – 2 võitu
Jussike, Larko, Notsu, Mialee vanaema, Lauri, Ivar Sild – 1 võit
NB! See on äraarvamismäng, seega on õige vastuse piilumine pildi seadeist sohitegemine! Mul pole seda küll kuidagi võimalik tagantjärgi tuvastada, aga palun, mängime ausalt, eksju:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s