Hämmastav, kuis inimeste mõtted samma suunda liiguvad. Oli mul plaanis täna taas lugejailt küsida, millest ma nende arvates kirjutama peaks, aga ennäe – Ramloff suutis mind sama küs-ga koguni ennetada:) Aga tuule suund on nord, nüüd on minu x:)

Tglt tuli see mõte mulle küll eile, 1st FB vestlusest, kus 1 lugeja soovitas üles panna alalise küsitluse. Küsitlust, eriti alalist, ma üles panna’i saa, sest seal peaks ma teile ise mingeid teemaid pakkuma, mille vahel te siis valiksite – aga minul pole endal üldse mingeid teemaid, kõik on teie dikteerida:)

Nõnda tegingi ma teemade pakkumiseks eraldi lehe, mille leiate kajamipäist vdtes. Palun sinna siis ohtralt teemaid pakkuda. Siiasamma võite neid muidugi ka pakkuda, aga see sissekanne vajub õige ruttu aje hämarusse, päiseleht jääb aga püsima.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s