Täna räägin natuke & mängin lugusid sellisilt esitajailt, nagu Judas Priest, Gary Moore & Herman’s Hermits.

Judas Priest on bänd, milleni jõudsin mingis mõttes suhteliselt hilja – küll murdeeas, aga IId karmima muusika sõbrust lapsed & noorukid kuulasid seda juba tunduvalt varasemas nooruses. Mulle tutvustas Judas Priesti 1 minu väheseid häid sõpru Olustvere päevilt Valmar Lutsar. Kui keegi teda kuskil kohtama peaks, saatku minu poolt tervisi:) Priestilt on seniajani absoluutseiks lemmikuiks jäänud 2 lugu. Hämmastav, et kunagi peeti Judas Priesti hirmus karmiks bändiks, tänapäeval kõlab mahedalt, nagu mistahes kitarripopp:)

Praegu juba ammust aega ainult bluesiga tegelev Gary Moore on kunagi ammu teinud ka veidi IIsugust muusikat ning tema tollest perioodist on mul ka 1 absoluutne lemmiklugu. See oli muidugi mingil hetkel tema kõige tuntum pala üldse. Pole imestada, et Moore taolise loo tegi – iirlase asi:)

Ja lõpetuseks hüppame veel varasemma aega ning kuulame 1 loo, mille kohta mul polegi nagu midagi lisada, peale selle, et endiselt on hirmus palju nii vanu kui noori inglasi, kes täis peaga just seda laulu jorisema hakkavad:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s