Täna charlestoni, ulmapoppi & garaažirokki ehk Doop, The Sundays & The Dandy Warhols.

1994. aastal kargas edetabelite tippu selline lõbus hullumeelsus, nagu elektroonikaduo Doop, kelle lööklaulu nimeks oli samuti Doop. Nad ei üritanud sõita 1gi moodsa elektroonilise stiili sõiduvees, vaid valisid oma tantsulooks 1920date a-de moetantsu charlestoni, millele andsid nüüdisaegse elektroonilise põhja. Mul on kuri tunne, et tegu on hilisema elektroonikaduo Koop vähemalt väga tugeva mõjutajaga (isegi nimed on sarnased) Doopi charlestoniviis on aga igatahes tulevärgina vinge & vapustav tulemus:

Nüüd 1 järjexne bänd, mis tegutses mulle nii olulisel 80/90date vahetusel:) Sedaxa tegu Briti ulmapopi (dreampop) bändiga The Sundays, kes võlgneb paljugi, kui mitte kõik Harriet Wheeleri hõbehäälele:)

Ning pöörame nüüd kõrvad & silmad USA garaažirockile & laseme ansamblil The Dandy Warhols meile laulda, et ärgu keegi (ma’i tea täpselt küll kes – eks see pea end ise ära tundma:)) arvakugi, et tema Maa peal nüüd see viimane narkar on:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s