Punk on lahe! The Stranglers, Bloodhound Gang, The Ramones.

The Stranglers oli Briti & kogu maailma pungis küllaltki kummaline nähtus, tavapungist hoopis erineva kõlapildiga, komplitseeritumate meloodiakäikudega & puha. Intellektuaalsemat laadi punki on muidugi väga erinevat ning kohtume sellega edaspidigi abs. lemmiklugude raames, aga The Stranglersil on siin igatahes oma kindel & väga silmapaistev koht. Täna neilt lugu Hanging Around:

Nüüd 1 punklugu hoopis hilisemast ajast. Kuulub nende lugude hulka, mida mul meeldib kuulata, kui hing millegi peale väga täis kargab – väga vabastava & leevendava sõnumiga lauluke. Bloodhound Gang & Fire,Water, Burn:

Ning lõpetuseks 1 väga lühike pungiklassik. The Ramones & Suzy is a Headbanger:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s