USA hardrokki, Belgia uut lainet & Briti anarhistlikku postpunki ehk Joan Jett & The Blackhearts, Plastic Bertrand ning Chumbawamba.

Joan Jett on 1 minu lemmiknaisetüübi täiuslik esindaja: karm & energiline. Jõuline daam mustas nahas – nii peabki!:) Temalt on mul palju abs. lemmiklugusid, siinkohal pala pealkirjaga Roadrunner:

Järgnevalt uue laine 1 Isi lööklaule, mis tuleb otse Belgiast. Väidevalt olla see nii rämedas Brüsseli slängis, et isegi paljud valloonid ei saavat aru, millest seal tglt. lauldakse:)

Ning lõpetuseks – ma’i tea 1ki IIst anarhistlikku sõnumit levitavat bändi, mis oleks saavutanud sedavõrd suurt kommertsedu. 1982. tegutsema hakanud & siiamaani tegutsev Briti anarhistlik kollektiiv Chumbawamba laulmas meile Ungari 1956. a. rev-st:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. lagrits ütles:

    Oi, Plastic Bertrand! Ma olin juba lapsepõlvelemmiku täitsa unustanud! (Läheb tantsusammul kohvi tegema)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s