Swingi & suomirokki ehk Robbie Williams, PMMP, Scandinavian Music Group.

Teie võite mind oma sõpre nimekirjast välja arvata, maitsetuks matsiks kuulutada, pikalt saata, põlastavalt muiata, sõnnikuga loopida, mida iganes. Aga tunnistan ausalt – mulle ikka kohati täitsa meeldib Robbie Williams. & mõni lugu meeldib kohe absoluutselt. Eriti meeldib muidugi swingiklassika & sealthulgast siis üsna loomulikult Mr Bojangles:

Edasi läheme hoopis kangema-kargema kraamiga, puhast suomirokki 2lt jõuliselt daamilt ehk siis PMMP – Olkaa yksin ja juoskaa karkuun:

Suomiroki lainel jätkame, aga hoopis lüürilisemal & leebemal, folkrokilikumal lainel. Scandinavian Music Group on kollektiiv, kelle kõik lood on minu abs. lemmiklood ning täna kuulame-vtme neist pala pealkirjaga Ei mun oo hyvä olla yksin:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. lagrits ütles:

    Robbie Williams ongi kohati täitsa hea, vahel hea, harva kisub täitsa halvaks. Ja ma tahaks näha inimest, kes tunneks inimest, kes sind seetõttu kuskit välja arvama jne hakkab 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s