Alguses oli plaanis siia küll 1-IIst sisukat juttu kirjutada, aga et vastamata kirjade & saatmata kutsete hulk on õige suureks paisunud ning et Katil on täna tegelik sünnipäev:), siis paraku – kõigeks ei jätku aega. Ühtlasi on mul palve kõigile gmaili kasutajaile, kes varasemail a-il on minu & Kati ühise sünnipäevapeokutse saanud – andke teada, kui te seda tänavu saanud pole. Sain eile üsna juhuslikult teada, et 1 gmaili kasutaja pole mingit kutset saanud, ehkki selle talle täiesti raudkindlalt saatsin. Äkki võib olla sama jama IIegagi. Siit veel 1 palve kutse saanuile:

palun, reageerige täheühendile R.S.V.P. Ma saan aru, et paljuil on plaanid veel tegemata ning nad ei saa vastata. Aga tean ka, et kutse saamisele reageerimine on mingil mulle mõistetamatul kultuurilisel põhjusel Eestis väga ebapopulaarne, sestap igaks juhuks palun kõiki, kellel on oma plaanid seoses nimetet kuupäeviga juba selged, siiski oma vastus saata. Ma’i ole seda R.S.V.P.-d pannud kirja lõppu moepärast, muuhulgas annavad vastused mulle teatava selguse selleski osas, kes üldse on kutse kätte saanud.

Palun vabandust kõigi ees, kellesse eelnev jutt üldse’i puutunud, aga et kajam on eeskätt kommunikatsioonikeskkond, siis leidsin, et üpris paljusid puudutavat infot on siiski parim just siitkaudu edastada. IIte ees veelx vabandust tüütamise pärast.

Ning nüüd siis asja ehk pastoraalsete idülle juurde. Seexsed pildid on jäädvustanud Märtsijänes, kellele selle eest muidugi suur tänu:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

  1. kt ütles:

    PALJU ÕNNE! (Katile) 😀

  2. Larko ütles:

    Paadunud GMaili kasutajana lükan tagasi kahtluse nagu oleks siin antud keskkonna üleüldise veaga tegemist. Kutse olen asjakohaselt kätte saanud ja samuti R.S.V.P’le mõõduka kiirusega reageerinud.

  3. nodsu ütles:

    Ma igatahes nüüd reageerisin, kuigi täpset päeva ikka veel ei tea.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s