Vene artrokki & alternatiivrokki ning keldi folki ehk Пикник, Ночные снайперы, The Dubliners.

Vene artroki klassikud ehk ansambel Пикник alustasid juba 1982. a-l. Täna küll midagi tunduvalt hilisemast ajast, nimelt kontsertsalvestis 2006. a-st, kus nad esitavad pala Серебра:

Videoklippi Ночные снайперы loole катастрофически peetakse kummaliseks, sest sel ei ole laulu sõnumiga absoluutselt mitte mingit pistmist. Samuti ei näe me klipi jooksul kordagi 1ki bändi liiget, seega loomulikult mitte ka Diana Arbeninat. Aga video on sellest hoolimata väga hea ning lugu ise ikka krdi hea, pole mõtet kohe sõnu raisatagi:)

Ning lõpetuseks keldi folkmuusikaga. Taoline oli väga populaarne Eestis 90-date alul, ehkki Liisi P. mulle kangekaelselt selgeks üritas teha, et ega ikka’i olnud küll:) Aga mulle & küllap paljuile on meelde jäänud, et ikka oli küll:) The Dubliners palaga Whiskey in the Jar:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. Teet Korsten ütles:

    Väga head lood!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s