Briti triphoppi & psühhedeeliat ning USA discot ehk Massive Attack, The Doors, Gloria Gaynor.

Miskipärast kipuvad elektroonilise muusika maailmas sageli ilma tegema duod. Huvitav oleks teada, miks just, aga arvata küll ei oska. Nõnda pole imestada, et järgminegi ülesastuv koosseis on just duo – Briti triphopduo Massive Attack. Paljude kuulajate jaoks on senini Massive Attack & triphop sünonüümid:)

Andku kõik Jim Morrisoni sõbrad mulle andeks, aga minu arust ei kujutanud Jim Morrison endast midagi erilist ning Doorsile oli ta pigem hädaks kui abiks. Siiski on The Doors XX saj. 1 silmapaistvamaid ning kõrvakuuldavamaid bände, aga seda pigem mitte tänu Morrisonile, vaid Morrisoni kiuste. Mis Doorsist Doorsi teevad on ikkagi Ray Manzareki klahvpillietteasted. Seega mingu kogu au & kiitus Ray Manzarekile:)

Seda laulu laulnud ka 1 Auschwitschi koonduslaagrist eluga pääsenu, kui ta üle mitmesetme10ne a. oma kinnipidamispaika külastas. Ning laulmist & tantsulöömist pandud sellele, tolleks hetkeks juba vanale taadile, pahaks. Minu arust ei tohiks sellisile taatele midagi pahaks panna ning eriti ei tohi kobiseda need, kes ise taolist põrgut läbi käinud pole ning seda ilmselt ettegi ei kujuta. Aga loo väärtus ei tule muidugi sellest kurioossest tõigast vaid lugu lihtsalt on valmimisest peale oma vadkonnas nii hea olnud, et paremat pole võimalikki leida:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s