Briti artrockki, USA garaažirocki & bluesi ehk David Bowie, Iggy Pop, Bobby Womack.

Aegumatut briti artrockiklassikat. Väga hea kontserversioon David Bowie surematust “Heroes”st. On siin kajamis xa küll juba olnud, aga praegusel juhul on repetitio täiesti kindlalt mater studiorum:

Kunagi olin ka mina aktiivne pöidlaküütija. Tollast pmtlste hääletajate subkultuuri iseloomustas muuhulgas, et igal hääletajal oli 1 lugu, mida ümiseda juhul, kui 1ki auto peale’i taha võtta. Hääletajate kollektiivne ebausk väitis sellisel palal olevat maagilise jõu pos. meelestet autojuhte ligi meelitada. Enamasti olid need lood kuidagi seotud autosõiduga või muidu kiire liikumisega või ka lihtsalt rändamisega. Minu oma oli alljärgnev. Tea, kas sellest nüüd autode peatamisel mingit kasu oli, aga aega veeta & tüdimust peletada aitas küll:

Siin Bobby Womacki versioon Mama’s and The Papa’se California Dreamingust. Ka originaal kuulub minu abs. lemmikute hulka, aga Womack on muidugi klass omaette:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

 1. Varju ütles:

  Kaks minu suurt lemmikut kohe reas. Bowie’t ja Iggy’t mõtlen siis muidugi. The Passenger on ühtlasi ka mu lemmiklugu Iggy’lt 😉

  Saatsid täna mulle sms-i, aga see vast ei olnud päriselt mulle mõeldud sõnum?

  • Punane Hanrahan ütles:

   Hmm. Selle sõnumi saatsin ma küll pühap. hommikul kohutavas pohmakas, kus ma loomulikult ei vaadanud üldse, kellele ma sõnumeid saadan, milliseid sõnumeid ma saadan & miks ma sõnumeid saadan. Vabandust (punastab).

 2. varjuneid ütles:

  😀 Ei ole midagi, see lõbustas mind, sest ma aimasin tausta. Mul oli telefon kaua väljas olnud, seepärast ta õhtul kohale jõudiski.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s