Postgrunget & hästi-hästi-häääääääääääääääääääästi siirupist poprockki ehk Third Eye Blind ning The Bee Gees.

Järgnevat lugu ma kommida’i oska, aga see on mu abs. lemmik:)

Nüüd aga tahan paadunud kitšisõbrana viia teid siirupimagusasse maailma & jätta sinna kohe mõneks ajaks. 60-date lõpus & 70-dail suutis kogu maailma maasikasiirupiga üle valada vahelduvalt UK & Austraalia lipu alla koonduv poiste- (koguni vennaste-)bänd The Bee Gees. Miljoneile inimesile meeldis kõlareist tuppa nõrguv kleepjas siirup. Ning mis siin salata – nende miljonite hulka kuulun minagi ning The Bee Geesilt on mul kohe õige mitu abs. lemmiklugu. Algatuseks lugu, kus kurdetakse, et imik, sina’i tea, mis tunne on mõnda keha armastada:

Järgneb lugu vaiksest kenast kohakesest, linnupesa sarnasest, nimeks temal Massachusetts – koht kus kunagi tulesid põlema’i pandavat:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s