Eks Legendaarsel Sünnipäeval tehtud ka 1jagu pilte. Valikut V.A. tehtud piltest said huvilised näha FB kaudu, sest V.A. soovitas mul nendega käituda oma parima äranägemise kohaselt ning minu parim äranägemine oli see. Aga Larko tehtud pildid on kõik kole suured latakad, ma’i hakka neist valikut tegema & seda FB-sse kopima, panen pigem lingi siia, kus nad Larkol endal üleval ripuvad. Eks siis iga1 vdku, kui ilus või inetu ta neil on:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. Larko ütles:

    Ma pole neid mitte üks gramm redigeerinud. Kui keegi peaks leidma, et ei taha pildil olla, andku mulle märku ja ma suure tõenaolisusega tulen talle vastu.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s