& mina murran juba mitmendamat päeva pead, kas ehk saan mina selle pähkli või vähemalt osa sellest katki hammustada. Seni pole midagi mõistlikku välja mõelnud. Aga ehk olete teie targemad & oskate inimesele abx olla. Sestap levitangi sõna.

Iseenda elu & filosoofia kohta’i ütle praegu midagi, sest viibin Tlnas & mõne tunni pärast on vaja Kurjuse Emale kallale karata ning enne seda võiks hetke magada ka. Kuid enne uinumist tahaks veel vdta Plüschi lugu Heimweh. Ei hakka seda siia riputama, sest alles 1päev see abs. lemmiklugudes juba oli.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. assakurat ütles:

    Mida ma saaksin teha?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s