& mina murran juba mitmendamat päeva pead, kas ehk saan mina selle pähkli või vähemalt osa sellest katki hammustada. Seni pole midagi mõistlikku välja mõelnud. Aga ehk olete teie targemad & oskate inimesele abx olla. Sestap levitangi sõna.

Iseenda elu & filosoofia kohta’i ütle praegu midagi, sest viibin Tlnas & mõne tunni pärast on vaja Kurjuse Emale kallale karata ning enne seda võiks hetke magada ka. Kuid enne uinumist tahaks veel vdta Plüschi lugu Heimweh. Ei hakka seda siia riputama, sest alles 1päev see abs. lemmiklugudes juba oli.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. assakurat ütles:

    Mida ma saaksin teha?

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s