Arvestades, et Agulirebaanets jäi keset väikest, rahulikku & uimast Trt linna bussi alla, tuleb küll tunnistada, et tank on vist ainus transpordivahend, millega tõeliselt ohutult liigelda saab. Jalakäimine ning rattasõit on küll keskkonnasõbralikud, aga tundub et vägagi eluohtlikud:(
Samusele Rebaanetsile aga kiiret paranemist & vt. et sa kodus istudes igavusse ära’i sure:)
P.S. Uhhuujuttu ajaden – vene kultuuris on 13 & esmasp. õnnetu päev. Tea, kas see kehtib ka muust rahvusest õigeusklike kohta? (Tean-tean, et tglt. ei kehti; lihtsalt kummaline, aga kahtlemata täiesti juhuslik kokkusattumus).

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

7 responses »

 1. agulirebaanets ütles:

  Ma küll ebausklik ei ole, aga ilmselt see mingi märk oli, et ma peaks näiteks vähem jooma või midagi.. või vähem pea laiali otsas ringi jooksma.

 2. keit ütles:

  Kui ebausklik olla, ja uhhuujuttu ajada, siis vaataks õige su eelmist postitust. I see similarities.

 3. eva ütles:

  No tõega, ratturid, vaadake ette. Kaks korda. Vähemalt.
  (Jalgratta alla jäänu, kelle elu on ka jälle enam-vähem jorjen, tühja neist sinikatest).

 4. ep ütles:

  @P.S.
  hispaanlastelt olen ma kuulnud, et ohtlik päev on 13. ja teisipäev. ja tüngategemise päev on süütalastepäev.

 5. notsu ütles:

  Hajameelne mõte: kui ma tänaval tanki näeks, siis “ohutu” ei oleks küll esimene sõna, mis pähe tuleb.

 6. notsu ütles:

  Aga mis väiksusse ja vaikusse puutub, siis isegi väikeses Tartus on paar vastikult tiheda liiklusega ja kitsavõitu kohta: Riia mägi, Narva mägi ja Jakobi mägi. Alatasa ummikud, Riia mäe jalamil oli kunagi õhusaaste pärast silt sisuga umbes et “jalakäija, ära roni, tapab”. Ja eks see õhk tapa seal väikest viisi praegugi, pliivabast bensiinist hoolimata. Võimaluse korral soovitan ka seal kõnniteel liiklemist vältida, sest hingata pole suurt midagi ja lõdisemal ajal pritsivad autod su poriga üle, sõna otseses mõttes pealaest jalatallani. Aga paraku ei ole osal trajektooridel võimalik valida.

  Trammi Tartusse, et inimesed sõidaks auto asemel trammiga, liiklus oleks hõredam, õhk hingatav ja mantlid jääks puhtaks!

 7. Riina ütles:

  Kui ostmiseks/otsimiseks läheb, siis võta nõmmekad kampa. Meil kõik nii segikaevatud, et varsti enam muudmoodi liikuma ei pääse. Rattaga pole liivas midagi teha. Üks sweet little tank kuluks täitsa ära 😉
  Ja minu majaesine elektripost jäi prügiauto alla…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s