Ostsin täna poest pesupulbrit villaste rõivaste pesuks. Pulbripakil aga ilutses kiri “Villaste ja delikaatsete esemete pesemiseks”. Hakkasin mõtlema, et millised riideesemed õieti on delikaatsed – kas armukese aluspesu kvalifitseerub? Igatahes jään huviga ootama pesupulbreid ka obstsöönsete, pikantsete, ratsionaalsete, idiootsete & müstiliste jne. rõivaste pesuks.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

7 responses »

 1. Myriwe-Myrt ütles:

  ja siis on veel targad riided & urbanistlikud riided.

 2. Larko ütles:

  Võiksin sel teemal nii mõndagi kosta. Paraku ei kannata virtuaaltrükimusta 😛

 3. Aveke ütles:

  Räägib omadest kurbadest kogemustest – miniseelik, mille kandja rattaga sõidab, võib osutuda äärmiselt ebadelikaatseks rõivaesemeks.

 4. martinluiga ütles:

  Me ilmselt juba kõik teame seda, aga see on taaskordne näide valestiläinud reklaamipidžinist. Ilmselt ütles ingliskeelne variant “delicate” ja rõõmus tõlkija pani sõna pikemalt mõtlemata või oma kätetööst õelat lõbu tundes, teades, et keegi teda ei kontrolli, eesti keelde ümber.

  Kas keegi teist teab kedagi, kes neid silte tõlgiks? See tundub suhteliselt mõistlik ning lõbus töö olema, kõvasti parem, kui manuaale tõlida.

 5. Annemuri ütles:

  sama tore sõna on ‘orgaaniline’, millel eesti keeles ei peaks olema tähendust “keemiavaba, looduslik, mahe”.

 6. Punane Hanrahan ütles:

  Krt, panin siia kogemata “like”’i. Ausõna, ma enamasti ei käi omaenda sissekandeile ülistavaid hindeid panemas, päriselt ka.

 7. soileen ütles:

  Delikaatne riideese – vajab üliõrna käsitlemist, sest hakkab kohe rebenema ja tükkideks lagunema 😛 Siuke delikaatse olekuga 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s