Venemaa romantismi, USA viiulimeisterlikkust & rahvusvahelist superduetti ehk Aleksander Borodin, Joshua Bell ning Freddie Mercury koos Montserrat Caballega.

Kui eelnevalt on siin olnud lugusid, mis on mu absoluutsed lemmikud hoolimata sellest, kes neid esitab, siis järgmisega on pisut vastupidi:) Nimelt pala on loomulikult väga hea & kuulub ka minu lemmikute hulka, nagu kogu Chopini looming, aga Joshua Bell on seevastu minu absoluutne lemmik hoolimata sellest, mida ta parasjagu mängib. Bell vastab täielikult minu arusaamale sellest, kuidas tuleb viiulit mängida, ta on viiulimängu etalon mu jaoks:

Ning nüüd 1 muusikaajaloo (või vähemalt viimaste 10nendite) tuntuimaid duette:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s