Olen astunud I sammu sellele poole, et mind Olustveres kiusanuile tõepoolest südamest andeks anda. Tänu Ramloffile, kes kirjutab oma kajami kommentaares: “Andekssaamine on eelkõige ALANDAV”. Sedasama lihast & luust läbikäivat alandatusetunnet olen tundnud ka ise, kui keegi on mulle andeks andnud st. täpsemalt oma andeksannist mulle kuulutanud. Aga siit järeldub, et andeksandmine on Olustvere ahistajaile & ka kõigile muile, kelle vastu rusikat taskus hoian, ühtlasi ka parim kättemaks, sest see tõukab nad alandatusse – tundesse, milles ma ise nende juuresolekul pidevalt viibima pidin. Vat kui teravmeelne & elegantne lähenemine!:)
Jah, tõepoolest, parim palk neile oleks minu õliselt-ilaselt-heatahtlik lähenemine, sellises vastikult hiiglasliku ning nõretava telepastorinaeratusega (küllap saate aru, mida ma silmas pean) – midagi hullemat on nende jaoks raske välja mõelda:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

  1. soileen ütles:

    Ja kindlasti tuleb ka andestatavale pähe või õla peale patsutada, siis on efekt täielik 🙂

  2. Trc ütles:

    Nojah, kui andeksantu mõistab loo irooniat, siis on kõik väga kena. Teisel juhul peab ta seda nõrkuse tunnuseks. Ma’i tia, kui intellikõntsased need Su kiusajad olid, aga millegipärast kaldun toda viimast kahtlustama. Iseasi, et endale võib sellest küll tükiks ajaks magus maik kõhtu tekkida :D.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s