Avastasin, et eelviimase vooru nr läks xusse, ega’s muud, kui vahepealsest nr-ist üle hüpata ning nüüd jätkub mäng taas õige numeratsiooniga. Ehkki eelmises voorus andsin kiiksuga pildi, tuli õige vastus siiski üsna kähku (küll vihjete, mitte pildi enda peale) ning vastajaks oli Telc, kes tuvastas ka, et pildil on kujutet filmi “Universal Soldier 3. A new Beginning” võtted. Seega on Telc taas tõusnud mängu ainuliidriks.

I – Hunnid, kes tglt. olnud 1 tark & harit rahvas, roomlasist peajagu üle, ainuke häda, et nende trad. oli suuline, mistõttu neist tükk aega suuremat ei teatud peale roomlaste kallutet kuulujutte.
III – ingliskeelne tõlge Elisaveta Bagriana luuletusest Descendant (originaali ei leidnudki, miska’i tea ka originaalpealkirja). Bagriana õppis Sofia Ülikoolis.
Telc – 32 võitu
Oudekki – 31 võitu
Tarmo – 26 võitu
Udupea – 25 võitu
Myrt – 22 võitu
Rattus – 19 võitu
Teet Korsten – 18 võitu
Taliesin – 10 võitu
V.A., Arko – 7 võitu
Mialee, Jansa – 5 võitu
Allan Konovalov, Gerd, Leelo – 2 võitu
Jussike, Larko, Notsu, Mialee vanaema, Lauri, Ivar Sild – 1 võit
NB! See on äraarvamismäng, seega on õige vastuse piilumine pildi seadeist sohitegemine! Mul pole seda küll kuidagi võimalik tagantjärgi tuvastada, aga palun, mängime ausalt, eksju:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s