NB! Mängu reglement muutub!. Mulle tundub linnamäng võtnud pisut vale suuna – levinuimaks vastamisviisiks on saanud valede vastuste välistamine, ehk siis kisub natuke sinna “ehku peale äraarvamise” kanti. Ehkki mängu peamine eesmärk ongi justnimelt Euroopa linnu tutvustada, ei taha ma siiski, et eelkirjeldet vastamisviis prevaleeriks. Ehkki räägitakse, et poolel teel hobuseid ei vahetata, otsustasin reglementi siiski “käigu pealt” muuta.

Nüüdsest peale ilmub kl. 18.32 2 pilti – I neist “tüüpiline” linnapilt, II tutvustab mõnd linnaga seotud ilmingut, nähtust, isikut, kollektiivi vms. või ka sündmust linna ajaloost. 19.32 ilmub veel 1 pilt, mis küsitava linna olemusele varasemast veelgi otsesemalt viitab. Ning kui ka 3st pildist ei piisa, siis ilmuvad vihjed järgmise päeva varahommikul kl. 7.32 (see on selleks, et paadunumad mängurid jõuaksid veel enne tööleminekut vastuse kirja panna).
Tuletan meelde, et mäng püsib endiselt mängijate aususel – õige vastuse piilumine piltide seadeist ei ole hea toon! Ühtlasi palun õige vastuse kirja panna vastava vooru I sissekande alla, ehk selle, mis kannab pealkirja “Kas Euroopa linnu tunned sa?” & järjexanrit. Muidugi lähevad arvesse ka hilisemate voorusissekannete alla kirjutet vastused, kuid vastamine ainult 1e kohta aitab ära hoida segadust. FB-sse, sissekandelingi alla kirjutet vastused arvesse’i lähe!

Eelmise mängu võitis favoriit Telc ning õige vastus oli Manchester. (Õiget vastust pakkus ka Teet Korsten, aga jalgpallimeeskonna nime ManU, kus ju ka linnanimi otseselt kajastub, jõudis I-na pakkuda Telc).
I – Katkend muusikalist “Hair”. Katkendist puudub I poolstroof, mis kõlab “Manchester, England, England.”
II – Lauluread siis 3 oluliselt Madchester Scene’i bändilt: Stone Roses (I Wanna Be Adored), Inspiral Carpets (This Is How It Feels) & The Charlatans (Weirdo)
III – Jalgpallimeeskonnad Manchester City & Manchester United.
Telc – 34 võitu
Oudekki – 31 võitu
Tarmo – 26 võitu
Udupea – 25 võitu
Myrt – 22 võitu
Rattus – 19 võitu
Teet Korsten – 18 võitu
Taliesin – 10 võitu
V.A., Arko – 7 võitu
Mialee, Jansa – 5 võitu
Allan Konovalov, Gerd, Leelo – 2 võitu
Jussike, Larko, Notsu, Mialee vanaema, Lauri, Ivar Sild – 1 võit
NB! See on äraarvamismäng, seega on õige vastuse piilumine pildi seadeist sohitegemine! Mul pole seda küll kuidagi võimalik tagantjärgi tuvastada, aga palun, mängime ausalt, eksju:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. telc ütles:

    Kolozsvár

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s