WordPressi armust oli eile linnamängus mingi jama, mistõttu mõlemad sissekanded läksid tunniajasesse nihkesse. Nimelt on wordpressi aeg Eesti ajast vahelduvalt kas tund või 2 ees, ehkki ma seadeisse oma arust justkui õige siitkandi aja märkisin. Häda aga ongi selles, et kunagi ei tea, kas wordpress suvatseb aegu nihutada tunni või hoopis 2 võrra. Nii et mängijate meelehärmiks tuleb leppida, et mängus toodud kellaaegade asemel võivad olla hoopis tund aega hilisemad. Igatahes võitis eilse vooru pärast kauakestnud pausi jälle väljailmunud Tarmo, kelle mänguilmumise üle mul muidugi ainult hea meel on:). Küsitav linn oli Newcastle-Upon-Tyne.

Kambodža surmaväljade pilt oli välja pandud seepärast, et just Newcastle’st on pärit ainus britt – John Dewhirst – kes Kampuchea vasakäärmuslik-marutõbise režiimi käes surma sai. Tõenäoliselt hukati ta rehvihunnikus elusalt põletamise läbi.
I – BBC 4 kuulajad valisid Newcastle’i Grey tänava 2005. Inglismaa kauneimaks tänavaks.
II – Tänav on saanud nime II krahv Grey ehk siis Charles Grey järgi. Väidetavalt toonud just tema Hiinast Euroopasse tugeva bergamotisisaldusega teesegu, mida seniajani Earl Grey nime all tuntakse.
III – Newcastle Unitedi pooldajad on Toon Army.
Telc – 35 võitu
Oudekki – 31 võitu
Tarmo – 27 võitu
Udupea – 25 võitu
Myrt – 22 võitu
Rattus – 19 võitu
Teet Korsten – 18 võitu
Taliesin – 10 võitu
V.A., Arko – 7 võitu
Mialee, Jansa – 5 võitu
Allan Konovalov, Gerd, Leelo – 2 võitu
Jussike, Larko, Notsu, Mialee vanaema, Lauri, Ivar Sild – 1 võit
kl. 18.32 ilmub 2 pilti – I neist “tüüpiline” linnapilt, II tutvustab mõnd linnaga seotud ilmingut, nähtust, isikut, kollektiivi vms. või ka sündmust linna ajaloost. 19.32 ilmub veel 1 pilt, mis küsitava linna olemusele varasemast veelgi otsesemalt viitab. Ning kui ka 3st pildist ei piisa, siis ilmuvad vihjed järgmise päeva varahommikul kl. 7.32 (see on selleks, et paadunumad mängurid jõuaksid veel enne tööleminekut vastuse kirja panna).
Tuletan meelde, et mäng püsib endiselt mängijate aususel – õige vastuse piilumine piltide seadeist ei ole hea toon! Ühtlasi palun õige vastuse kirja panna vastava vooru I sissekande alla, ehk selle, mis kannab pealkirja “Kas Euroopa linnu tunned sa?” & järjexanrit. Muidugi lähevad arvesse ka hilisemate voorusissekannete alla kirjutet vastused, kuid vastamine ainult 1e kohta aitab ära hoida segadust. FB-sse, sissekandelingi alla kirjutet vastused arvesse’i lähe!

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. telc ütles:

    Košice

    Ladislav Nagy
    Rahumaraton

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s