Olete ehk tähele pannud, et minu kajandamisse on tulnud õige pikk paus. Asi pole mitte niivõrd selles, et aega pole (mis on ka tõsi, sest tänagi prantsatas minu töö hulka ootamatuid ül-d, millega eelnevalt polnud muidugi ju üldse osanud arvestada ning mis seega minu aega oluliselt rappisid), vaid inspiratsiooni puudumises. 1ki teema’i tundu praegu piisavalt inspireerivat (kui inspikas oleks, küll siis aja ka näpistaks, kasvõi une arvelt). Mõtlesin, et teen vahelduseks mõne meemi, aga 1ki mõistlikku meemi ei jäänud ka ette ega osanud keegi ka soovitada. Otsustasin ise meemi välja mõelda – kuid nagu minu puhul tavaks, muutus see liiga laialivalguvaks & tuli prügikasti heita.

Palun aidake mind & saatke mulle mõni mõistlik meem, et mu kajamisse nädalapikkusi auke’i tekkiks!:) Ning muidugi võite alati uusi kajandamisteemasid välja pakkuda, kui näete, et siin kahtlaselt vaikseks on muutunud. Iial ei või ju teada, millal mõni neist teemaist mind parasjagu piisavalt inspireerib.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

6 responses »

 1. Rainer ütles:

  Tean, mis tunne see on. Võtan end ise pidevalt kätte ja panen siis jälle käest ära…
  Aga üks hea teema, millel alati uusi nurki annab käperdada, on ‘Inimene versus loom’. On küll palju läbinämmutatud, aga mingi aja tagant tundub jälle, et mitte veel piisavalt.

 2. agulirebaanets ütles:

  Ega sa nagunii kirjuta seda, mida kästakse =)
  Luuleta.

 3. Tarmo ütles:

  No moned head aastakymned tagatagasi mindi sama murega toostus-regiooni voi poldudele, elu nuusutama. Peale neid Kirde-Eestis nuuskamisi syndis … nojah, midagi vaga jaavat ei syndinud, aga oli vahemalt huvitav.

 4. Tarmo ütles:

  No moned head aastakymned tagasi mindi sama murega toostus-regiooni voi poldudele, elu nuusutama. Peale neid Kirde-Eestis nuuskamisi syndis … nojah, midagi vaga jaavat ei syndinud, aga oli vahemalt huvitav.

 5. keit ütles:

  Keit to the rescue ;D
  Meem:
  Kirjelda 3 enda jaoks ideaalset töökohta, kus sooviksid töötada (v.a. see, kus sa juba töötad)
  Töö ei pea vastama su tegeliku hariduse ja nt. füüsiliste võimetega. Nii et puhas fantaasiavärk.

  Enjoy (kui vaim peale tuleb)!

 6. soileen ütles:

  PH, ehk palkad mõned muusad endale?

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s