Oma suureks rõõmuks avastasin, et:
1)Mul on vist suisa Eesti keskmisest rohkem neid inimesi, keda ma päriselt oma sõbraks julgen nimetada. (Käib ju 1 tige kurtmine, et häid sõpru on alati vähe ning mõned koguni väidavad, et sõpru selle sõna õiges tähenduses saabki ainult paar tükki olla – sel juhul olen mina täielik õnneseen (ettevaatust, Eesti Vabariigis on need seadusiga keelat;)) & saatuse lemmiklaps, sest minu tõeliste sõprade hulk küll ainult paari ühikuga’i piirdu.
2)Aga väga mõnusaid & toredaid kaaslasi on veel rohkem.
3)Häid tuttavaid on veel-veel rohkem.
4)Ning lihtsalt toredaid tuttavaid, kes juba tutvuskonna vähe kaugemasse otsa jäävad, on suisa üüratult palju.

Nii tõstsin ma umbes 500-dat elektroonilist jõulukaarti kirjutades käpad püsti & tunnistasin, et rohkem ei suuda. Olgu siis järgnev laul jõulutervituseks kõigile neile, kel minult kaart saamata jäi, aga muidugi veelxseks tervituseks ka neile, kes kaardi said. Laulja on Jayne (kodanikunimega Jevgenia) Lakissova – 1 Eesti kõigi aegade parimaid lauljaid mu meelest. Kahjuks ei osanud me teda piisavalt hinnata, miska ta pärast viletsa eduga esikplaati laulmisest loobus ning praegu töötab Kreekas finantsanalüütikuna (talendid koju tagasi, ütlen ma selle peale). Mulle ebatüüpiliselt ei esita ma allpool videot, vaid laul kõlab tõesti vaid kauni jõulupostkaardi taustaks.

Kauneid & rahulikke pühi kõigile:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s