Liis siin hõiskab, et teda huvitab, mida tema lugejad söövad. Olen ise ka mõelnud, et peaks hakkama üles tähendama, mida söödud on. Sest söök pole ju lihtsalt söök, see on elustiil – oma menüü ülestähendamisega saan ühtlasi väljendada oma epikuurlikku elufilosoofiat. Ning meie, asketismi & piirangute poole kalduvas maailmas tuleb seda väljendada:) Seega lisandub mu igapäistele rubriikele (millest küll 1ki pole praeguseks ammugi enam iga päev ilmunud:)) ka söömarubriik.

Täna olen ma söönud ainult hommikust, eesseisvad söömaajad pean ilmselt homme ülest tähendama:) Hommikuks oli igatahes väga hea suitsukanasalat mitmesuguste huvitavate taimiga (rukola kindlasti, aga muudki, Kati tegi:)) ning klaasike värskeltpressit greibimahla (ise pressisin oma kuldsete kätega:)). Siis kruus teed, milleks sel nädalal on must tee pähklisiirupi & mingi taimeseguga, mille nime paraku juba unustanud olen.  Sedamoodi siis:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s