Oossaiissand – meil ei ole varsti mitte 3 Nõmme musta, vaid vähemalt 10. Meie 3 koer, kelle hiljuti võtsime, osutus nimelt tiineks. Kes endale kutsikat tahab, vb hakata varakult märku andma. Samuti palun seda teadet levitada kõikjal, kus võiks olla kutsikatahtjaid, kes krantsikesile ka xaliku kodu suudavad tagada. Sellised keskmist kasvu koerad kasvavad neist, mitte suured, mitte ka väga väiksed.

Selline näeb välja kutsikate ema, et kui keegi teada tahab, milliseid kutsikaid meil pakkuda on. Eks katsume kutsikaid endid ka pildistada lähiajal:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

15 responses »

 1. Punane Hanrahan ütles:

  & hakkaski sünnitama ning I kutsikas on juba ilmavalgust näinud!:)

 2. Punane Hanrahan ütles:

  Nagu appi! Meil on juba 5 nõmme musta kutsikat.

 3. Punane Hanrahan ütles:

  Ossa püha Taevane Pelmeen! 8 kutsikat on kokku – praegu tundub, et tuli viimane ära. Urjuhh:)

 4. triinamets ütles:

  Palju õnne! Paistab, et olete edukalt ämmaemanda tööga hakkama saanud 🙂

 5. agulirebane ütles:

  Kyrie eleison! Ma tahaks väga koera, aga mul on endalgi kitsad ajad. Loodetavasti saavad kõik kaheksa kenasti rea peale! 🙂

 6. Keit ütles:

  Ei, ma ei saa seda ikka ütlemata jätta.
  IIBEPUUDEL! 😀

 7. notsu ütles:

  A. tõdes just nukralt, et koer oleks tore küll, aga ta ei suuda sellegi eest kogu aeg hoolitseda, et minul kõht nii tühjaks ei läheks, et ma muutun a)apaatseks b)agressiivseks (mis on ilmne üledramatiseerimine, sest suurem osa ajast hoolitsen ma oma kõhu eest ise).

  tglt oleks peamine proble minu arust see, et kass otsustaks sellise lükke peale vbla hoopis välja kolida (kui mu vanemate koer siin käib, siis ta teeb niiviisi ja käib akna taga luuramas, millal koju tagasi võib tulla).

 8. Larko ütles:

  Siin mõned eileõhtused pildid kutsudest umbes ühe ööpäeva vanuses.

 9. agulirebane ütles:

  Nad on muidugi tõsiselt armsad.

 10. […] – Kui keegi tahab endale koera, siis soovitaksin soojalt Punase Hanrahani poole pöörduda. Temal nimelt on õnnetu või õnneliku juhuse kombel praegu 3 täiskasvanud koera ja 8 […]

 11. […] nikerdasin ka Facebooki lehe Nõmme Mustad. Sündis nimelt nädal tagasi heas naabriperes kogemata kaheksapäine kari Nõmme musta kutsikaid. Kutsudel on hädasti häid kodusid vaja ja Facebooki abil ehk annab mõne […]

 12. Manjana ütles:

  vaatasin FB-s seda nõmme mustade lehekülge ja tekkis uudishimulik küsimus: kas mõned kutsikad on natuke .. eee “lömmilöödud” ninaga, noh nagu buldogid või mulle ainult tundus? juhul kui on, saab nõmme must päris laheda uue varjundi juurde.

  • Annemuri ütles:

   Praegu on ilmselgelt liiga vara lömmninasuse üle otsustada. Kutsikad sünnivad kõik suhteliselt tömpnosulistena. Koonukateks kasvavad alles hiljem. Praegu ei maksa ikka välimuse üle väga kutsika enda põhjal otsustada (va ehk värv), vaadake ikka MammaMusta.

 13. udupea ütles:

  ojaa, oli minulgi kord väga kena emane koer: vesihall, kikkis kõrvad, sirge saba allapoole rippu, elegantne väikese kühmuga ninajoon… tõesti ilus koer. jagasin ta kutsikaid sõpradele viidates ema ilusa välimuse peale – hiljem oli ühe sõbra ees piinlik küll kui küla vahel jooksis vastu minu Londi poeg: jässakas, kõvera rõngas sabaga, ninaots ülespoole, kõrvad lontis.

  • Punane Hanrahan ütles:

   Ära hirmuta:) Aga siin ei peaks taolist juhtuma, sest isa on lambaka moodi krants nii et ma’i tea, kelle geenid peaksid välja lööma, et kutsikaist suisa peletised tuleksid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s