Meist iga1 vb kunagi murduda – murdumata jäävad vaid need, kes enne murdumist ära surevad:) Nüüd murdusin mina & lõin käega pmtle avaldada oma kajamis Youtube’i materjalist ainult videoid. Natuke liiga palju häid lugusid on seal kvaliteetse audioga, aga mingi rõveda kokkuplätserdet slideshowga. Minu eelistuseks on aga endiselt avaldada videoid. Sestap panen slaidiplätserdusiga lugudele kõrvale hoiatuse NB! Ainult audio, siis te teate, et selle loo nautimise ajal tuleb silmad kinni pigistada:)
Täna kavas Saksa uut lainet, Rootsi akustilist poppi & prantsuse muusikastiili, mille nimeks yé-yé, ehk siis Alphaville, Amanda Jenssen, Clothilde.

NB! ainult audio!

NB! ainult audio!

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s