on neil päevil vaevanud nii mind kui Katit.

Et mis saab siis, kui meie 8 kutsikat, keda me hoole & armastusega üles kasvatame, sattuvad ajalehekuulutuse peale (sest ilmselt ajalehes kuulutamine on ainus võimalus neist iga1le oma kodu leida) mingite suvaliste omanike juurde, kes oma koera umbes purjus peaga surnuks peksavad või siis looma niisama pidevalt peksavad, kui ka mitte päris surnuks? Või siis mõnda perre, kes esialgu suhtub küll koerapidamisse entusiastlikult, seejärel aga saavad lapse ning leiavad, et koer on nüüd pereliikmena liigne või tuleb mingi muu põhjus, miks kuts varjupaika saadetakse või halvemal juhul lihtsalt tänavale heidetakse? Või mingi muu, sama halb variant?

Krantsikeste elu on Eesti oluis (tihti mujalgi) neetult raske, segaverelisist pole nii palju tõsiseid hoolijaid, kui kohtame tõukoerte puhul. Ning viimastegi omanike hulgas tuleb ette ikka igasugu perverte.

Hirm on loomakeste pärast, hirm.

Samas – see on see risk, mille me võtsime, kui otsustasime need kutsikad hukkamise asemel loovutuseani üles kasvatada & neile uued kodud leida.

Kui keegi pole veel märganud, siis kutsikakajam on siin. Palun seda linki lahkesti sugulaste, tuttavate ning muu rahva hulgas levitada:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

  1. Gerly ütles:

    See on raske küsimus.

  2. udupea ütles:

    saatuse asi, kui ei vea, siis ei vea – teie olete neile omalt poolt võimaluse andnud.

  3. haldjas ütles:

    Ma annan sulle ühe väga praktilise nõuande: iga kutsikakajami uue jutu link postitage kumbki oma facebooki, igaühel soovitavalt nunnumeetrit põhjalööv pilt juures, mis ilusti facebooki lingi juures näha on. Mida nunnumad pildid ja lõbusamad lood, seda tõenäolisemalt need mööda facebooki levivad ja küllap toovad ka kutsikahuvilised kohale 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s