Agulirebane (linki ei pane, sest talle meeldib virtuaalses ruumis omaette olla) kellel oli plaate üle, küsis mu käest, kas ma ikka tean, mis plaadi ma tema käest endale tellisin. Vastan küs-ga, et kas tõesti on võimalik 90-date lõpu breakbeat’i 1t kuumimat nime & ühtlasi veel Soome (!!:)) bändi mitte teada?:) Ma olen üldse suur breakbeatifänn, ehkki elektroonilisist stiilest enim meeldib mulle siiski bigbeat. Aga no&h, tundub et kõike seda, mida ma fännan, on oluliselt rohkem sellest, mida ma’i fänna – vist olen õnnelik inimene, sest alati leidub ümbruskonnas midagi mulle meeldivat:) Rahvale meeldetuletuseks aga – kes Bomfunk MC’st ka muud ei tea, siis seda lugu ta kindlasti vähemalt kuulnud on, kui ta 10a. eest vähegi kaela kandis. Igatepidi hea lugu ka, siitki kajamist mitmeid xi läbi käinud ning käib edaspidi veel:) – ühtlasi on sellel videol ka see hea omadus, et seal näeb Helsingi metrood, hea võimalus nostalgitsemiseks, kui parasjagu ise Helsingisse sõita’i saa:)
Kuid kui juba jälle lugude ülesriputamiseks läks, siis riputan ka 2 vinget bigbeatlugu, et te ikka mõista võiksite, miks just see mulle elektroonilisist tantsustiilest enim meeldib:Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

5 responses »

  1. agulirebane ütles:

    Nojah, selle lingi (mida sa ei pane) saad sa nagunii igalt poolt kätte, aga see selleks.

    Ma poleks tõesti arvanud, et sina sellist muusikat armastad. Oi, need olid õudsed ajad, kui sa sellist muusikat kuulatud.
    Pakk läks muideks teele, ülejäänud kaks plaati toimeta Zenile. Lubati ülehomseks.

  2. agulirebane ütles:

    *sai. Pagan, viimasel ajal ei oska enam kirjutada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s