See on ka siis osaliseks vastuseks Ramloffi küs-le, kelle jaoks minu pärast 80-daid kirjutet 80-date lugude valik asja veel segasemaks ajas. Järelikult pean iga loo kohta andma analüüsi, kuidas konkreetne lugu just 80-dad on. Aga teen seda meeleldi järgmise looga, sest avastasin selle ise alles eile ning olen seda praeguseks 24x kuulanud – nii hea on see!:)

Ning analüüs on lihtne & kergesti teostatav. Kes mäletavad veel Bananaramat & tema ohtraid kloone? Kui mäletate, siis ei jää teil üle muud kui nõustuda, et alljärgneva loo helikeel pole mitte lihtsalt sarnane, vaid kui paar tühist detaili välja arvata, siis täpselt sama. Aga muus on oluline vahe. Kui Bananarama & co sõnad olid pahatihti täiesti nürimeelsed, siis The Ting Tingsil on äärmiselt tugev & mõtlemapanev txt. Seega vb öelda, et 2010 AD valminud lugu on koguni parem 80date lugu, kui tema omaaegsed eeskujud:) Tervikule lisab meeldivust ka Katie White’i väljapeetult 80date stiilis välimus. Pärast tänatutvustatavat pala lisan võrdluseks ka 1e Bananarama loo:


Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s