Irwin Art Projekti kodukal reklaamitakse juba tükk aega sellist üritust, mille kohta on info ka fb-s ning millele isegi ohtrat propagandat olen teinud:

Ilmselt 7. aprillil kell 20.00 toimub Irwin Art Projekt’i selle aasta esimene väljaastumine legendaarses miljöös nimega “Kuku Klubi”. Olete teretulnud õhtusel ajal. Projekt ei toimu ürituse kultuuripealinn 2011 raames kuna tegemist on kultuuritusega. Täiesti sõltumatu ilming nagu muudki esinemised. Klubi poolt kõigi rõõmuks häppi hauer 16.00-22.00.

Sestap mul küs., et palju teie hulgas, kallid lugejad, sinna minejaid on? (siis teaks Kuku peal tuttavaid nägusid otsima hakata:)). Kes oma minekut veel otsustanud pole & kellele Irwin Art Projekti nimi tundmatu, siis teadmiseks, et tegu on Eesti 1e kõigi aegade parima projektiga mu arust vähemalt:)

Stiilinäide kah:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. nodsu ütles:

    Ei oleks võimalik tulla niikuinii, aga kas Kukusse üldse autsaiderid sisse saavad? viimati, kui ma kuulsin, pidi selleks olema äravalitu või midagi.

    • Punane Hanrahan ütles:

      Kuku on juba mäletamata ajust täiesti tavaline resto. Kinnise klubi ajastu kuulub juba eelajalukku:) Ekstaolearusaadavkah – klientide raha on kõigil vaja ning palju need nälgivad või isegi mittenälgivad, aga arvult väiksed, kult. inimesed ikka sisse toovad.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s