Ahsoo, unustasin eelmise sissekande lõppu lisada, et jään täna õhtul kahjuks ilma Ultramelanhooli & nende ammuse soojendusbändi Sõpruse Puiestee ühiskontserdist, sest kogu tänane päev kulub ettevalmistusile minu lühiajaliseks ärasiirdumiseks koduvabariigist. Siirdun nimelt oma lemmiklinna Helsingisse & selle lähiümbrusse, paraku mitte tšillimiseks, vaid kajastamaks eduskunnavalimisi. Rõõmus olen ikkagi:). Seega vb lähipäevil lugeda ilmselt mitmeid sissekandeid kauni Helsingi linna kohta &ne. Aga teie minge täna õhtul kontserdile:)

Sami Keinäse foto

Sami Keinäse foto

Edit: Voi itku, kun ma en enää jaksaa niiten perussuomalaisten kanssa:( Heitää on ihaan mahdoton tavattaa, ei siis vain Soinia, vaan itseasiassa ei ketään niistä. Kaikki ovat kadoksissa, kun maan alle vajoonnet:( Larko – ma olen täiesti kaine, aga ma vist keeldun põlissoomlasist eesti keeles rääkimast, enne kui nad mulle selgeks pole teinud, mis kell & kus ma Soini homme Espoo või Vantaa linnast üles leian või kas ehk vähemalt mõni II põlissoomlane on nõus mulle intervjuud andma. Täysin kaoottinen puolue & he viellä vaativat Suomelle parempaa tulevaisuutta, perkele!

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

5 responses »

 1. Larko ütles:

  Kui Soinit kätte ei saa, proovi a href=”http://pekkatiusanen.puheenvuoro.uusisuomi.fi/”seda venda. Peaks Kontula poolkriminaalidelt hääli korjama.

 2. Larko ütles:

  Panen ka lingi korrektselt.

  • Punane Hanrahan ütles:

   Ega sa ta tlfi tea? & kui tead, äkki saad fb kirjaga saata?

   Üldiselt olen täna läbi helistanud küll juba umbes poole PS valimisnimekirja rahvast, no mitte keegi ei võta lihtsalt toru. Tundub, et Soini on oma jüngreile andnud karmi käsu enne valimisi avalikkusega mitte suhelda, tõesti tundub.

 3. Larko ütles:

  No kurat, kui raske võib olla ühele põlissoomlasele viidata!

 4. Larko ütles:

  Nimetet kandidaat võib väga hästi kohtusaalis viibida, kus toru võtta ei saa. Soovitan veidi hiljem veel proovida.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s