Vihastasin täna 1 tolvani peale sedavõrd, et sain räige peavalu – loodetavasti pole mikroinsult. Vahejuhtumit ennast kirjeldama’i hakka, see kuuluks kategooriasse “väikelinna klatš” ning ma tõesti ei taha muutuda nende inimeste sarnaseks, keda ma põlastan (siinkohal pean silmas kõikvõimalikke klatšipasunaid). Aga igatahes see vihajärgne peavalu paneb mind Ix elus mõtlema, et äkki on tõesti jumet ideel õppida oma tugevaid tundeid kuidagimoodi ohutult maandama ning ehk ei olegi vihakontroll lihtsalt lollide ajaviide?

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. Leila ütles:

    Sa ei usu, kui väga ma sind mõistan 😀 Ausalt, vihastan ise regulaarselt selliste inimeste peale. Eks me kõik kirume aeg-ajalt kõiki, aga igal asjal on olemas piirid.
    Väga hea pilt. Ma ei viitsi oma inglipedenduse arhiivis tuhnida ja meenutada, millise tegelasega neist tiivulistest täpselt tegemist on, aga see sobib postituse juurde ideaalselt, nagu kirss tordil 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s