A DJ (disk jockey or dee jay) turntable scalab...

Image via Wikipedia

Mõtlesin, et kuidas ma nüüd hakkan jälle kirjutama pärast mõnepäevast pausi ning välja mõtlesin, et teen seda üle hulga aja uitmõttelises vormis. Rooma nr-t ei hakka panema, sest no enam abs. ei tule meelde, palju siin varem igasugu uitmõtteid olnud on:)

1)Saksamaa saatkond – on jätkuvalt “Päevaga läbi Euroopa” ürituse parim osa. Kuigi, mis siin salata, peamise aktsendi selleks annab sealne odav & hea nisuõlu ning bratwurstid. Ohh, kui saaks vaid ka harilikku tööpäeva sellisel viisil alustada! St. õlut ei tahakski, see teeb uniseks (tööpäeva hommikuti vb tarvitada ikka ainult kanget alkoholi, parim on konjak, kange alkohol äratab, lahja teeb uniseks, ei tea mis selle põhjuseks on – konjak aga 1aegu nii äratab, kui ka aitab keskenduda intellektuaalsele tegevusele, olles seega hommikualkoholist parim).
2)Koogid – mida heategevusliku koogimüügi raames Vabaduse platsil müüdi, olid väga head. Vähemalt need 3, mida me Katiga seal mekkisime. Muud muiks, aga eriti mdgi Luksemburgi ploomikook. See on miski, mida tahaks kodus ise järele teha, kui kusagilt retsepti ka saaks.
3)Laup. õhtul oli Villu Veski kontsert, nagu ma siin ka valjuhäälselt hõiskasin selle olevat. Pärast vähem kui tunnist setti lasti lavale DJ Danny J. Lewis, kes kukkus aga house’i kütma. Paraku oli kl. aeg house’i jaoks vast varane – ei sobi see muusika heledasse Eestimaisesse kevadpäeva, nõuab enda ümber ikka pimedust, prožesid & strobolighti. Igatahes õnnestus Lewisel suurem osa muusikahuvilisest publikust edukalt laiali peletada, ehkki mängitav polnud tglt. ju sugugi mitte halb, pigem vastupidi. Meie Katiga pidasime vapralt vastu, ehkki ka meile tundus, et esitatav muusika nõudnuks mõneti IIsugust keskkonda. Õnneks saabus a, kellega sai juttu puhuda ning ühtlasi päris asjalikku teavet ka. Kõnelesime (st. peamiselt kõneles tema, sest mina vastavat teemat ei vallanud) Rainbow-liikumisest, mille olelus tuli minu jaoks üllatusena. a teatas ka endagi olevat kajandama hakanud, pärast kodus vtsin järele ning leidsin tema kajami õieti huvitava olevat, kus mitmeid selliseid kirjutisi, mida lugeda tahan. Sestap hakkab see nüüdsest ka minu kajamirulli kuuluma.
4)See oli pea 3 a-t tagasi, ehk siis 4. septembril 2008., kui oma eelmises kajamis kirjutasin kahest tüdrukust, kellest 1 viiulikastiga ning II tugevasti meigit (kel tuleb meelde, sel tuleb:)). Nüüd võin öelda, et tõesti oli õigus neil, kes ütlesid mind eksivat. Eks mul ole olnud a-id igapäevaseid rongireisijaid vdta & jälgida ning võin nüüd öelda, et too, tollal tugevasti meigit piiga on tõesti üsna tavapärane xalik teismeline. Mul on kahju, et oma sissekandega (mida tema ega 1ki temaga tuttav isik ilmselt küll mitte kunagi ei lugenud ning nõnda see info temani ka iial ei jõudnud) talle ülekohut tegin, seda enam, et vtlse põhjal vb öelda, et tegu on südamliku & sõbraliku neiuga. Ta on murdeea kiire arengu juures muutunud ka tõeliseks esikaanekaunitariks, millest ta ka teadlik on ning mida on tema käitumises & hoiakuis kohati näha, aga see ei ole teda ajanud ennasttäis ega ülbeks. Suuremaks, täiskasvanumaks & ilusamaks on kasvanud ka viiulikastiga piiga, kes praegusel ajal sirgelt õpib Kivimäel muusikakoolis (tollal läks ta veel Keilas maha, nii et ta on vahepeal põhikoolist keskk-i jõudnud). Paraku 2 neiut omavahel enam ei lävi ning tundub, et pole mitte lihtsalt lahku kasvanud, vaid selles mittelävimises vb täheldada koguni teatavat vältimist. Sellest on kuidagi kahju.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s