Mul on rõõm teatada, et armas sõber & seltsimees Martin Luiga xaldab oma isikunäituse kordusseansi. Galeriisse “Läbikukkumisohtlikud pööninguruumid”, Lubja 9a, on välja pandud mitmesugust heal tasemel dekoratiivkunsti, mida soovijad saavad ka – Eesti kunsti kohta eraxselt mõistliku hinna eest – kaasa osta (kohapeal tarvitamine loomulikult tasuta). Kunstnik ise veini & suupisteid ei paku, kuid igaühel on võimalik need kaasa võtta ning muilegi jagada. Ehk, nagu ta ise ütleb:

“Nagu viimatigi, on võimalik sees suitsu teha, tarbida omatoodud jooke ning ronida omamoodi esteetilist naudingut pakkuvale katusele päikest võtma, samuti puhub dekoratiivkunstnik heal meelel juttu, vastab küsimustele ning teda on võimalik lähedalt vaadata.

Iga viimane kui üks on teretulnud.
Lubja tänav läheb Lubja trammipeatuse juurest alla, mis omakorda on Ülemiste linnajao kandis, üks peatus pärast Autobussijaama. ”

Eelnevas eksib ta ainult sedavõrd, et Lubja tänav on Sikupillis (kui see isegi veel Torupillis ei olnud, ma ka seda piiriala nii täpselt ei mäleta), aga kogu ülejäänud jutt on jumala tõsi:)

Näitus avat 12:00 – 22:30 ning seal vb näha muuhulgas taolist:

Loodan, kallis lugeja, et leiad kaunil kevadpäeval, kas paistku päike või siis sadagu vihma, aega tollest romantilisest, lagunemisihalisest näitusesaalist läbi astuda.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s