2006. kevadtalvel teel Hlst Tlna. Kas ma seal nüüd just nii väga sad olingi, aga mul oli ropp hambavalu, mis ei andnud ega andnud järele. Nüüd tean, et minu kogu puhul tuleb võtta kohe topeltkogus valuvaigistit, tollal ma seda’i teadnud. Pealegi tuli valust hoolimata minna kohe laevatekilt siseruumidesse lugu kirjutama, mis Tlnas eetrisse anda. Kirjutet sain rsk!:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

One response »

  1. Larko ütles:

    Meie issanda armu aastal 2006 toimusid Helsingis ja kogu Soomes Vabariigi Presidendi valimised, mille kajastamiseks tuleb hammast teritada 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s