Vb kõlada uskumatuna, aga mulle meeldib mu enda puhul üle kõige justnimelt “lakutud” soeng – kui juuksed on märjalt üle pea kammit ning sesse asendisse fikseerit. Uskumatuna kõlab see seepärast, et:
1)See’i tundu pealtnäha sobivat boheemliku elustiiliga
2)Harva, kui te mind sellise soenguga näinud olete.

I puntk tuleb mdgi sellest, et hipid & punk &ms, eriti tavaarusaam neist mõlemast, on boheemlase kuvandi kuidagi ära rikkunud. Nagu peakski tegu olema ilmtingimata väga lohakil, rõhutatult robustse tüübiga. Ma tean, et Ramloffile nt. meeldibki selline väljanägemine, aga mina pole Ramloff:) Kui me vtme XX saj. I 10dite fotosid, näeme me tollases boheemlaskonnas just mulle meelepäraselt lakut soenguid.

Aga &h, natuke keerulisem see asi tõepoolest on. Nimelt meeldib mulle küll kanda lakut soengu juurde ülik-a, aga sugugi mitte alati. Mulle meeldib lakut soeng ka kombinatsioonis teksadega, ohtrate kaelakettide &ms. raskete ehteiga &ms., mille juurde vt. et juba konventsionaalset eeldatakse pikki ning vaikimisi ka sassis juukseid. Kusjuures ma’i taha selle konventsiooni vastu mässata – mulle lihtsalt meeldib lakut soeng kombinatsioonis taoliste aksessuaaridega. Lihtsalt meeldib, käib kokku minu esteetilise meelega:)

Aga nüüd võite õigustatult küsida, et kui ma nii kange lakut soengu sõber olen, miks ma siis enamasti kannan üsna metsikut soengut? Häda nimelt selles, et minu puhul tähendab lakkumine automaatselt ka ohtrat lakkimist – mdu juuksed paigal ei püsi. Ning lakkimine eeldab, et õhtul enne magamaminekut pestakse lakk juustest välja – mdu on tulemuseks mitmekülgne katastroof. Aga mina iga päev pead ei pese. I – keskkonnahoidlikel kaalutlusil, II – pole see talve ajal meie enamasti jahedas korteris mõeldavgi. III häda on veel – nimelt kasvavad mul tihti juuksed suhteliselt pikaks, sest pole aega ning tihtipeale ka raha juuksurisse minna. Teatud pikkusest pikemad juuksed mõjuvad lakituna aga nagu rõveduse kehastus.

Sestap saangi sellist soengut, nagu mulle tglt. meeldib, evida haruharva. Alljärgnevas on tabat 1 selline episood. So. 2009. sügisel Berliinis, Bundestagi valimiste aegu:

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. Kober ütles:

    Boheemi stiili juurde käib ka suvalisel hetkel suvalises suunas soengut muuta :))

  2. notsu ütles:

    kas igast geelid ja vahud jms fina brillantinad ei aita?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s