Sõitsin eile õhtul rongiga kodu poole, nagu mul pärast tööpäeva ikka tavaks. Nõmmel tuli rongi anderikas poetess, kes on muuseas silmapaistvalt kaunis naine, mida ma tema endagi kajamis talle miskisel varasemal ajal ütlesin, kui me taas olime 1s vagunis sõitnud & jälle oli läinud nii nagu läks seexki. Ehkki seex läks natuke veel halvemini. Minul st.

Et ta astus vagunisse minu selja taha jäävast uksest, ei saanud ta mind loomulikult märgata ega saanud mina teda tervitada. Aga et eelmisel xal oligi ta minust tervitamata jäänud, ehkki tema kuulub nende inimeste hulka, keda ma suurima heameelega tervitada tahaksin, siis pidasin teda terve vahemaa Nõmmelt Keilani vargsi silmanurgas. Kui rong Keila jaamale lähenes, võtsin kõrvaklapidki peast, et tervitus ikka ontlikum & viksim välja kukuks.

Ning hakkaski poetess tükkis oma poisslapsega maha minema. & suunas kohe oma pingilt tõustes pilgu kuhugi kõrgele & kaugele, kust ta seda enam alla’i toonud. Kõrge, kauge, ilusa & ülevana purjetas ta minust mööda & läinud ta oligi.

Miskipärast hakkasid peas kummitama sõnad eestikeelsest missakorrast: “Issand, ma ei ole seda väärt, et sa tuled mu juurde. Ütle vaid üksainus sõna, siis saab minu hing terveks“.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s