Et arvatagu aga lahkesti ära, mis teoseist järgnevad katkendid pärit:)

1)Nagu kõik teised, sattus ka tema lihunikest ülekuulajate kätte ja need kasutasid tema kallal kogu gammat – külmutuskartserit, kuuma boksi, peksu suguelundite pihta. Piinamine oli nii metsik, et Jakubovitš ja tema kaaskaebealune Abram Ginzburg lõikasid endal meeleheites sooned läbi.
2)Erilise soosingu on saavutanud vana ennustus, mille järgi türklased pääsevad linna kuni keiser Konstantinose sambani. Kuid nende jõudes sellele kohale laskub taevast ingel, tuline mõõk käes, ja kihutab türklased tagasi Aasiasse. Kes on selle ennustuse alustaja ja kes selle liikvele laskis, ei teata. Aga mitmed arkonidki võtavad seda tõena.
3)The United States was at peace with that nation and, at the solicitation of Japan, was still in conversation with its government and its emperor looking toward the maintenance of peace in the Pacific. Indeed, one hour after Japanese air squadrons had commenced bombing in Oahu, the Japanese ambassador to the United States and his colleague delivered to the secretary of state a formal reply to a recent American message. While this reply stated that it seemed useless to continue the existing diplomatic negotiations, it contained no threat or hint of war or armed attack.

Sellised katkendid täna. Head äratundmist või nuputamist:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. Ave ütles:

    nr 3. Franklin Delano Roosevelt “Pearl Harbor Address to the Nation” Ave

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s