Northern Spotted Owl (Strix occidentalis caurina)

Image via Wikipedia

Welcome To The European Union

Worn out European Union blue flag

Image by Horia Varlan via Flickr

TITLE: Euroeläin
AUTHOR: Punane Hanrahan
DATE: 12/15/2005 12:23:56
PRIMARY CATEGORY: jõulukuine mörin, 2005
ALLOW COMMENTS: 1
STATUS: publish

Kirjutasin netikohvikus suure kiiruga uudist. Soome keelest refereerisin. Naljakas näpukas tuli: EUroeläin – eesti keeles siis euroloom:) Huvitav, millest selline näpukas? Ma pole üldse mitte EL-i vastane vaid hoopis tuline pooldaja.

Aga mis loom võiks olla euroloom? On ta karvane, või suleline, või katavad ta nahka hoopis soomused? Ja mida sihuke elukas ka süüa võiks?;)

—–
COMMENT:
AUTHOR: Larko
URL: http://larko.kolhoos.ee
DATE: 12/15/2005 13:47:43
Ma kaldun arvama, et euroloomi on mitmeid. Esiteks jagunevad nad piirkonniti, teiseks vaheldab euroloom oma olekut kontekstist tulenevalt.

Antud juhul on euroloomaks kahtlemata põhjapõder. Ta räägib saami keelt ja sööb eurovääringuid 500jasest ülesse poole. Ta armastab erilise kirgega ajakirjanikele näpuvigu tekkitada.

Põhjapõdra lähedane sugulane on muidugi europõder, kes elab Soomes väljaspool Helsingi kolmandat ringteed. Tema räägib valjuhäälelises soome keeles, eriti Tallinnakülastades. Europõdrale ei maksa toitu pakkuda juhul kui see vähemalt 40 %:di ulatuses piiritusest ei koosne.

Eurolinnuks on muidugi kaku (Strix occidentalis caurina), kes võib päeva otsa töö juures arvuti taga söömata istuda. Talle meeldib kommentaare veebis kustutada. Kaku on veesäästlik lind.
—–
COMMENT:
AUTHOR: vikerkaar
URL: http://vikerkaar.blogspot.com/
DATE: 12/15/2005 14:30:28
euroloom on ka keldrikakand, kes pärast hästivalgustatud klaasseintega eurobüroosse tööle asumist on sunnitud päikeseprille kandma. see ühtlasi aitab nii temal kui teistel unustada, kust ta tuli – nüüd paistab tema peale europäike! Life Is Wonderful After All.
—–

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s