Seni pole ma oma töö viljadega kelkinud, aga et maailm on niigi infot paksult täis & mind lugevad 1ikisikud ei pruugi neid mdu üles leida (regulaarselt AK-d vtv inimene on haruldane relikt, nagu ma aru olen saanud:)) ning et ma oma Soome-reisi tulemusiga ikka väga rahul olen, siis topin need suisa teile siia vdta. Kogu töö’i ole veel teht, 2 lugu tuleb veel, need lingid riputan edaspidi. Aga seni olen Soome-reisist aretanud järgmist:
Soome Panga nõunik tõrjub Soome laenuraha kallinemisest tekkinud hirme
Nokia kinnitab, et halvimad ajad on firma jaoks möödas
Eesti töökäsi läheb Soomes tarvis ka kehvematel aegadel

Viimase 2 loo puhul vdke tingimata pop-up videoid, mdu te ju’i saagi õieti pihta, mida ma seal Soomes õigupoolest tegin ning millised mu saavutused on:)

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

3 responses »

  1. Larko ütles:

    Olen küll end haruldaseks pidanud, isegi lausa uunikumiks, kuid seda ei teadnud, et lausa relikt olen 😛

  2. Larko ütles:

    Njah, mul on vist suremine lähemal kui sünd. Sellegi poolest ei tea kindlapeale, kas surres või sünni ajal lollim olin. Maimikuna AK saateid ei vaatanud, praegu aga isegi AK nädalat ja Välisilma 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s