Niisiis, uue linnamängu I vooru võitis Myriwe, kes noppis ka mõlemad saadavad punktid. Pildil kujutet linn on Coral Springs Floridas USA-s ning seda linna küsisin seepärast, et just seal viskas 5. jaanuaril 2007.  lusika nurka & koivad sirgu USA poeet & füüsik Chih Ree Sun. Seega näeb algav mängutabel välja nii:

2 punkti – Myriwe

Mängureeglid siis järgmised:

Iga näidatav linn on kuidagi seotud mingi sel päeval toimunud ajaloosündmusega.  Uus küsimus tuleb õhtul kl.18.00 (kui ei tule, siis ainult põhjusel, et wordpressi kell valetab) ning tund aega hiljem tuleb vihjepilt, mis on vastava sündmusega tihedamalt seotud. Linna äraarvamise eest 1 punkt, sündmuse eest samuti 1 punkt. Otsida võite üle kogu interneti, wikipedia & kõik muud asjad on täitsa bro, aga nagu eelmises mängus, nii on nüüdki väga ebaviisakas vdta õiget vastust pildi seadeist, kus see loomulikult olemas on. See on nagu loomaaias jahil käia, palun ärge nii tehke & mängu odava nõksuga ära rikkuge.

Advertisements

About Punane Hanrahan

Punane Hanrahan on legendaarne iiri laulik, kelle kõrgemad jõud mõistsid kõlkuma kahe ilma vahele, sest ta ei saanud hakkama talle määratud ülesandega. Nõnda ma kõigungi enamasti ikka rohkem, kui kahe ilma vahel:) Olen tüüpiline heaoluühiskonna laps, kelletaolisi näikse Eestis tegelikult vähe olevat (vähemalt eestlased ise armastavad nõnda uskuda). Väljaspool heaoluühiskonda pole must midagi, seega ma suren koos heaoluühiskonnaga. See aeg pole enam kaugel. This is the end, my friend, the end.

2 responses »

  1. Tarmo ütles:

    Kas täna pole esimene tööpäev me naabermaal, mis sai 2012 lõpuks ometi WTO liikmeks – Sakhartvelo (pildil pealinna vanemast osast, olen käind ja elandki lausa) leebumise tõttu. Või on see seos liiga long shot:).

  2. Punane Hanrahan ütles:

    Linn on õige & punkt sul käes, aga ajalooline sündmus, mida ma silmas pidasin, on pisut II. Vt. vihjepilti, see peaks juba üsna täpselt teada andma, millisele sündmusele ma linna valides mõtlesin.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s